Poštovní holubi - relax a sport
Vítejte na strankách Jaroslava Reitermana ml.
Zde naleznete to nejlepší pro své holuby.
reiterman logo.jpg

Máme výhradní zastoupení Firmy Beyers pro Českou Republiku.

beyers_belgium.JPG
FINO – koupelová sůl - obrázek

FINO – koupelová sůl - obrázek

FINO – koupelová sůl

Krystalická koupelová sůl se používá do koupele holubům pro zkvalitnění opeření a odpuzení parazitů. Peří udržuje čistší ,silnější a jemnější. Je nepostradatelná pro všeobecnou kondici holuba, předchází infekci kůže a zabraňuje přenosu zárodků nemocí prostřednictvím koupelové vody.

Použití : 2 polévkové lžíce se rozpustí v 10  litrech koupelové vody. Koupel 1x týdně. Případné napití této vody neškodí.

Trvanlivost: neomezena

                                                                                89 Kč

ČESNEKOVÝ OLEJ - obrázek

ČESNEKOVÝ OLEJ - obrázek

ČESNEKOVÝ OLEJ

Má posilující a čistící účinek na celý organismus.Biologickou cestou normalizuje střevní flóru,chrání proti střevním parazitům a předchází napadení červy.Čistí krev,zlepšuje prokrvení svalové tkáně a optimalizuje výměnu kyslíku a energie.Dobře působí na funkci trávícího aparátu a odhlenění průdušek.Působí preventivně proti nemocem.

Použití: Nakapat 30 kapek na 1 kilogram krmiva a v nádobě dobře promíchat.V období závodů podávat 1x týdně. V období pelichání 2x až 3x týdně.Ve spojení s pivními kvasnicemi nebo Belvicou,je výborný prostředek pro vitalitu.

 

Trvanlivost: 36 měsíců od data výroby

                                                                       220 Kč                   

Amino plus - obrázek

Amino plus - obrázek

AMINO PLUS

S tekutým a ve vodě rozpustným  amino plusem se podávají dodatečné  - koncentrované aminokyseliny a vitamíny, které jsou důležité k optimálnímu využití bílkovin z krmiva. Aminokyseliny jsou stavebními prvky pro rychlou regeneraci po závodě, pro lepší látkovou výměnu a optimální funkci jater. Vitaminový komplex pro zvýšení odolnosti, stavbu svalových buněk, regeneraci a krevní oběh.

Použití: 4 ml aminoplusu (jeden uzávěr) na jeden litr vody , nebo na jeden kilogram krmení. V chovu , pelichání a při závodech 2 x týdně . V zimě 1x týdně.

Trvanlivost: do data uvedeného na obalu, při uskladnění do + 10 °C.

                                                                                                  220 Kč

BELVICA - obrázek

BELVICA - obrázek

BELVIMIN   ve formě růžového prášku ( dříve BELVICA  BEL gické VI tamíny CA lcium)

Belvica je pro holuby nepostradatelný doplněk výživy a musí být podáván celý rok.Obsahem vitamínů A, D3, B1, B2, B3, E, PP, a výborného holubího vitamínu B12 zvyšuje plodnost, odstraňuje poruchy trávení a růstu holoubat , zvyšuje odolnost proti nemocem.Podílem draslíku 25% zajišťuje doporučenou dávku vápníku.

Použití: Před chovnou sezonou týdenní kůra: krmení navlhčit E-Vitolem a posypat Belviminem. V chovu volně do malého krmítka. Holubi si berou kolik potřebují.                Jistota pevné skořápky, oplodnění a dobré líhnivosti.

               Rozvažovaná- 1 kg - 50 Kč

CHROMIX - obrázek

CHROMIX - obrázek

CHROMIX

Přípravek pro výbornou kondici vašich holubů, který aktivuje látkovou výměnu.Chromchelat zajišťuje super optimální příjem složek krmiva a tím zvyšuje jeho účinnost.Zvyšuje podíl svalové hmoty a holub tak získá větší sílu.Vitamín B 12 zabezpečuje tvorbu hemoglobinu ,který zajišťuje lepší okysličení krve a tím zvýší vytrvalost holuba.MSM je pro tvorbu  kostí a peří.

Použití: 1 víčko na jeden litr vody.Pro závodníky na zotavení po závodě.

Trvanlivost: 36 měsíců od data uvedeného na obalu.

                                                                              220 Kč

E-VITOL  - obrázek

E-VITOL - obrázek

E-VITOL         150 ml

Olej z pšeničných klíčků je bohatý na vitamín E.Je pokládán za nepostradatelného pomocníka v chovu.Podporuje připravenost k páření ,zvyšuje míru plodnosti , je zodpovědnýma dobrou a rovnoměrnou snášku.Mísí se s krmením – Použití :50 kapek na 1 kg krmiva 3 x týdně,14 dní před pářením až do doby snesení.U vdovců má stimulující účinek – podávat den před nasazením.

                                         149 Kč

ENERGI OIL - obrázek

ENERGI OIL - obrázek

ENERGY OIL

Energii stimulující komplex olejů ze soji, kukuřice, arašídů, kardi a pšeničných klíčků. Obsahuje významný podíl nenasycených kyselin a rostlinných mastných kyselin. Dále je bohatý na vitamín E, který je nepostradatelný v chovu i závodech.Zvyšuje přípravu k páření , plodnost a usnadňuje líhnutí. Stará se o rychlé a pravidelné snášení. U závodníků působí jako dárce energie a je stimulujícím prostředkem pro vdovce.

Použití: 30 kapek na jeden kilogram krmiva a promíchat.Podávat dva dny před nasazením na závod. V chovu třikrát týdně.

Minimální trvanlivost: 36 měsíců od data uvedeného na obale.

                                                                            220 Kč

GRIT-EXTRA - obrázek

GRIT-EXTRA - obrázek

GRIT-EXTRA

Speciální  holubí grit pro kvalitní trávení. Podle receptury Hanse Eijerkampa s anýzovou esencí která prospívá dýchacím cestám. V balení 2,5 kg / 5 kg / 25 kg .

Použití: Po celý rok k zobání v gritníku.

            5 kg: 89 Kč   25 kg: 310 Kč

 

PICKSTEIN - obrázek

PICKSTEIN - obrázek

TAUBEN KUCHEN  - holubí buchta

Kvalitní picksteinová buchta. Pečená směs z minerálií, včelího medu, pivních kvasnic, gritu, mořských mušlí je sestavená výhradně z přírodních látek.Nezbytný doplněk zejména pro chovné holuby ve voliérách.Jeho používáním jsou holoubata na hnízdě i po odstavu odolnější a jejich vývoj je rovnoměrný.

Použití:Po celý rok k zobání v grtníku .

K dostaní i ve výhodném balení 5+1                                   189 Kč      

2
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one